Hledáme dobrovolníky

Rubriky: Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáme dobrovolníky

Máte v pořádku materiál?

Chcete mít jistotu, že používáte lezecké vybavení, které je v pořádku? Jako odborníci v této oblasti nabízíme také autorizovanou prohlídku tohoto vybavení (tzv. OOPP – ochranné osobní prostředky proti pádu). Tuto revizi musí mít povinně všichni, kteří toto vybavení používají k práci nebo jej půjčují. Pro vlastní užití to není nutné… ale není lepší to vědět s jistotou? Více na http://www.naplno.eu/dalsi-sluzby/revize-oopp/

Rubriky: Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Máte v pořádku materiál?

Umístění na lezeckých závodech

V neděli 3. 11. 2013 se svěřenci našeho lezeckého kroužku, Romana Vřesňáková a Dominik Špaček, po roce vypravili do Orlové, kde se pod vedením Jirky Matúše zúčastnili závodu v rychlostním lezení na umělé stěně, Orlovský Orel.

I přes velmi krátký čas na přípravu zde dosáhli dobrých výsledků, když po kvalifikaci oba dva obsadili třetí místa ve svých skupinách. Romče přitom druhé místo uniklo jen kvůli smolnému podklouznutí v úvodu. Poté je čekal boj o postup s druhým nejlepším lezcem skupiny. I přes vylepšení svých dosavadních časů se však před své soupeře nedostali, avšak díky malému počtu účastníků měli ještě šanci zabojovat o celkové třetí místo. To se nakonec podařilo Romče, která s vydáním veškerých sil opět vylepšila svůj čas na 0:41,37 a s přehledem tak porazila svou soupeřku z Karviné! Domčovi bohužel třetí místo uniklo o pouhých 53 setin, když dokončil v čase 0:23,89.

Oběma zúčastněným gratulujeme k umístění a přejeme další lezecké úspěchy!

 IMG_8651 IMG_8655 IMG_8716 IMG_8723

Rubriky: Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Umístění na lezeckých závodech

Stále možnost přihlásit se do kurzu lezení

Stejně jako loňský rok, tak i letos je otevřen kurz lezení – kroužek nejen pro dětí, ale i dospělé zájemce, kteří se nějak chtějí posunout v oblasti lezení!

Další schůzky jsou v plánu:

  • pondělí 13.5. od 16:30 do 18:00
  • úterý 14.5. od 16:30 do 18:00

dále vždy dle dohody!

Kurz lezení 2013

Rubriky: Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stále možnost přihlásit se do kurzu lezení

Lichnovští lezci slaví první úspěchy

V sobotu 20. října 2012 se lezci z oddílu Tojstoráci zúčastnili veřejného závodu mládeže v lezení na rychlost v Orlové.  Ve svých kategoriích obsadili Dominik Špaček 2. místo, Julie Nendzová  5. místo a Romana Vřesňáková 6. místo.

Celý článek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Upřesnili jsme pro vás rozpočet

V sekci „O projektu“ a „Podpořte nás“ byly aktualizovány informace ohledně financování projektu tak, jaká je jejich skutečnost ke dni 18.9.2012. Stále nám schází 50 000 Kč. V případě zájmu o podporu nás kontaktujte. Čtěte také v pdf: Nabídka spolupráce: Lezecká stěna Tojstoráci Lichnov

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Termíny lezeckého kroužku

V následujících dnech bude probíhat kroužek lezení v těchto termínech:

  • úterý 18.9. od 16:30 do 18:00
  • středa 19.9.  od 16:00 do 17:30
  • čtvrtek 20.9. od 16:00 do 17:30

Zájemci o zapojení do lezeckého kurzu se stále mohou přidat. V říjnu a přes zimu probíhají různé lezecké soutěže, kterých se jako lezci z Lichnova budeme chtít účastnit. To je však třeba trénovat, tak kdo by měl zájem, tak přijďte trénovat.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Podzimní lezecký kurz je tady!!!

Tojstoráci Lichnov pořádají další lezecký kurz. Začínáme již v pondělí 10. 9. 2012 od 16:30. Kurz je určen pro pokročilé (absolventy jarního kurzu) i pro začátečníky. Kurz obsahuje 10 lekcí. Termíny jednotlivých lekcí budou probíhat po dohodě dle možností instruktorů i účastníků.

Přihlášení dopředu není nutné. Přijďte na prví schůzku, kde dostanete oficiální přihlášku. Další informace získáte u Jirky Matúše na 775 921 423.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

V létě proběhne příměstský tábor s lezením!

V termínu od 16.7. do 20.7. proběhne sportovní příměstský tábor zaměřený primárně na lezení. Více informací zde na plakátě nebo na www.tabory-naplno.cz.

Celý článek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Lezecké závody při zakončení jarní sezóny na stěně!

Ve čtvrtek 28.6.2012 se od 16:00 konají lezecké závody!!!

Více informací pod plakátem !!!

Celý článek

Rubriky: Novinky | Napsat komentář